KONST / Litografier / Färglitografi 15989173
nr 1598 9173
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, numrerad 241/260, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 63x66 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:47:26
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr